Telefon ZADZWOŃ +48 730 990 327
Flaga EU Umów wizytę
LinkedIn Facebook Instagram
Flaga EU

FIZJOTERAPIA – terapia manualna, rehabilitacja, masaże ciała

FIZJOTERAPIA

Kolejny dzień w biegu, spóźniasz się na umówione spotkania, a lista rzeczy do zrobienia stale się wydłuża. Nieustanne napięcie powoduje, że siedzisz jak na szpilkach, twój oddech się spłyca, a ciało spina. Orientujesz się, że bolą cię łydki, choć wcale nie ćwiczyłeś/aś, a ciągnący szyję ból pleców przenosi się także na głowę.

Znasz to, prawda?

Niestety aktualnie czujemy, że tak MUSI wyglądać nasze życie, bo nie wyrobimy się z deadline’ami, dbamy o opinie społeczną, czujemy że musimy więcej i szybciej. Płacimy za to jednak swoim zdrowiem, a w konsekwencji dobrostanem i życiem.

Aby zmienić ten stan rzeczy, chcemy skierować Twoją uwagę na terapię #ciała, która nieodłącznie działa dwukierunkowo z umysłem. Proponujemy Ci fizjoterapię, która ratuje i daje ulgę w przewlekłych i ostrych stanach bólowych ciała.

 

Wskazania do wizyty u fizjoterapeuty:

Głównymi zadaniami #fizjoterapii jest utrzymanie, rozwijanie i przywracanie zdolności ruchowych. Ponadto istotna jest dla nas pomoc w niwelowaniu bólu. Rozpoczęcie terapii wiąże się ze szczegółowym wywiadem oraz współpracą z innymi specjalistami.

Jednym z podstawowych obowiązków fizjoterapeuty jest edukacja Pacjenta oraz nauka prawidłowej postawy i pokazanie co zrobić, aby nauczyć się żyć w prawidłowych wzorcach ruchowych.

 

W Instytucie BezStresu możesz umówić się na wizytę indywidualną lub skorzystać z wybranego pakietu. Obejmuje on 6 wizyt.

 

Oferujemy konsultacje fizjoterapeutyczne w:

 

Fizjoterapia jest skuteczną, a przy tym satysfakcjonującą i często przyjemną drogą do złapania oddechu w goniącym świecie i zadbania o siebie! Przyjdź i przekonaj się sam/a o skuteczności masażu leczniczego BezStresu lub otulającego zmysły masażu aromaterapeutycznego ciepłymi olejkami.

 

Masaże w Instytucie BezStresu:

Prócz masażów, zapraszamy Cię na konsultacje fizjoterapeutyczne oraz profilaktykę zdrowotną. Fizjoterapia to w dużej części ruch, mobilność i ćwiczenia – ale BezStresu! Wszystko z wyczuciem i zachętą!

Umów się poprzez stronę internetową www.instytutbezstresu.pl lub zadzwoń pod numer: 730 990 372.