Telefon ZADZWOŃ +48 730 990 327
Flaga EU Umów wizytę
LinkedIn Facebook Instagram
Flaga EU

Kurs Mindfulness w życiu MBCT-L

Kurs Mindfulness w Życiu, to starannie opracowany program łączący praktyki uważności oraz techniki poznawczo-behawioralne. Dzięki niemu możesz zanurzyć się w głąb siebie, poznać i zrozumieć podstawy własnych reakcji na różne sytuacje, poprzez zmniejszenie reaktywności.

Celem kursu jest wprowadzenie długofalowych, trwałych zmian opartych na uważności, poprzez poszerzanie samoświadomości. Kurs Mindfulness w Życiu instruuje, jak stosować zdobytą wiedzę każdego dnia, zarówno do radzenia sobie z trudnościami, jak i do podtrzymywania radości, współczucia i mądrości. Proponuje inny sposób funkcjonowania, który sprzyja rzetelnemu odpowiadaniu na przeszkody życia codziennego, a także cieszeniu się życiem oraz realizacji swojego potencjału. Tak, by ostatecznie móc doświadczać chwil w życiu, takimi jakie są, bez zbędnej krytyki lub usilnej chęci wpływania na nie. 

 

Kurs Mindfulness w Życiuto 8 tygodniowy program

dopasowany do potrzeb i możliwości uczestników. W czasie zajęć zaplanowano dużo formalnych praktyk oraz ćwiczeń uważności, ale także stworzono przestrzeń na wspólną naukę poprzez wymianę doświadczeń i czułą rozmowę.

 

Zastanawiasz się dlaczego zrealizować kurs w Instytucie BezStresu? 

Oto co nas wyróżnia:

 

Dla kogo przeznaczone jest MBCT-L?

To program dla wszystkich osób, które doświadczają:

lub też dla tych, którzy chcą:

… albo mają inne powody, dla których interesują się uważnym życiem.

 

EDYCJA: jesień-zima 2023 (stacjonarnie)

Co wchodzi w pakiet Kursu Mindfulness w Życiu (MBCT-L):

Każde spotkanie jest bardzo precyzyjnie przemyślane – ma swoje przesłanie, dedykowane praktyki i ćwiczenia. Po każdym spotkaniu uczestnicy dostają materiały oraz zaproszenie do pracy osobistej, dedykując czas na własną praktykę między spotkaniami.

Kameralna grupa oraz przyjazna sala zapewni Ci dogodne warunki do rozpoczęcia przygody z uważnym życiem. Wystarczy, że przyjdziesz w wygodnym ubraniu, usiądziesz i wspólnie z innymi zaczniesz praktykę.

Terminy spotkań:

Dodatkowo, w ramach kursu przewidziany jest Dzień Uważności w sobotę 25 listopada 2023 , w godz.: 10:00-16:00.

 

NAUCZYCIEL UWAŻNOŚCI

Kurs poprowadzi dr n. społ. Bogna Szymańska-Kotwica – psycholog, specjalistka w zakresie interwencji kryzysowej, dyplomowany nauczyciel uważności. Swój doktorat realizowała w dziedzinie neuropsychologii. Ukończyła podyplomowe studia Uważność i Współczucie na Uniwersytecie SWPS oraz szkolenie dla nauczycieli mindfulness w zakresie terapii poznawczej opartej na uważności (MBCT) oraz Uważności w Życiu (MBCT-L) pod patronatem Oxford Mindfulness Center oraz Fundacji Rozwoju Mindfulness. Od blisko 10 lat sama regularnie praktykuje mindfulness, uczestniczy w odosobnieniach oraz warsztatach i szkoleniach w nurcie uważności. Pracuje pod stałą superwizją. Dodatkowo interesuje się rozwojem psychofizycznym człowieka oraz realizuje się w uważnym rodzicielstwie.   

 

Miejsce spotkań:

Zajęcia stacjonarne, Warszawa – Muranów, ul. Zamenhofa 5.

 

REKRUTACJA TRWA!!! Zgłoś się już dzisiaj! Wypełniając w Formularz Zgłoszeniowy wraz z akceptacja Regulaminu.

 

Liczba miejsc jest OGRANICZONA.

 

Koszt:

Regularna cena kursu: 1400 zł

Warunki uczestnictwa:

Krok 1. Podstawowym warunkiem udziału w kursie jest przesłanie wypełnionego Formularza Zgłoszeniowego oraz akceptacja Regulaminu.

Krok 2. Skontaktujemy się z tobą przed pierwszym spotkaniem, aby umówić się na krótką rozmowę o kursie – jego założeniach i zasadach; a także aby sprawdzić, czy jest to ten moment, w którym kurs przyniesie ci najwięcej korzyści. Przy okazji odpowiemy na twoje pytania zanim ostatecznie podejmiesz decyzję.

Krok 3. Po spotkaniu i pozytywnej decyzji o dołączeniu do kursu dostaniesz automatycznie wygenerowaną wiadomość e-mail z linkiem do płatności, który będzie aktywny do 48 godzin od momentu przesłania.

Krok 4. Przyjdź na pierwsze spotkanie, usiądź wygodnie i zacznij przygodę z uważnością w swoim życiu!

Uwaga: na kursu MBCT-L zapraszamy osoby, które ukończyły 21 lat i więcej.

Zachęcamy do odwiedzania naszych stron na Social Mediach (Facebook, Instagram, LinkedIn), gdzie regularnie pojawiać się będą ciekawe i inspirujące treści w temacie Mindfulness i nie tylko! ????

 

Zacznij SWOJĄ przygodę z uważnością