Telefon ZADZWOŃ +48 730 990 327
Flaga EU Umów wizytę
LinkedIn Facebook Instagram
Flaga EU

Pakiet Mama BezStresu

Mama ❤️ – jedno z najpiękniejszych słów na świecie. Łączy w sobie czułość i bezgraniczną miłość, ale także trud i trwogę.

Macierzyństwo jest nie lada wyzwaniem. Czasem daje nieźle w kość i wtedy warto zadbać także o siebie – Droga Mamo!

Jeśli potrzebujesz zaczerpnąć fachowej wiedzy na temat zmian, jakie zachodzą w Tobie, gdy stajesz się Mamą, jak pielęgnować świadome macierzyństwo, jak radzić sobie z emocjami małego i dużego człowieka, gdy zaczynają się wychowawcze schody, pomożemy Ci znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania. A jeśli jesteś po prostu zmęczona i Twoje ciało potrzebuje odpocząć, wykorzystaj chwilę dla siebie na zabiegu, które pomogą Ci się zregenerować, abyś nadal mogła cieszyć się macierzyństwem i dawać dziecku co najlepsze – siebie!

Specjalnie z myślą o Tobie przygotowaliśmy Pakiet Mama BezStresu.

Zaopiekujemy się całą Tobą – Twoim ciałem i głową. Nasz Zespół Specjalistów zatroszczy się o Ciebie i poświęci Ci czas, który jest świetną inwestycją w przyszłość Twojej rodziny. Gwarantujemy, że wyjdziesz z IBS z uśmiechem na twarzy.

Pakiet Mama BezStresu jest dedykowany Mamom, bez względu na wiek, liczbę dzieci i lat matczynego doświadczenia.

Pakiet składa się z:

Każda mama jest WAŻNA, a jej zdrowie i zaopiekowanie się jej potrzebami przekłada się na radosne macierzyństwo i szczęście maluszka.

Jeśli chciałbyś/ chciałabyś podarować wyjątkowy prezent przyszłej lub obecnej Mamie, to Pakiet Mama BezStresu będzie podarunkiem, którego nie zapomni. Baby shower lub Dzień Mamy to wspaniałe okazje, żeby pokazać jak ważna jest dla nas Mama i jak ją doceniamy. W Instytucie BezStresu możesz zakupić kartę podarunkową na ten pakiet.

Jeśli jesteś zainteresowany/a zakupem Pakietu Mama BezStresu dla siebie lub dla bliskiej Ci osoby zadzwoń do nas pod numer: 730 990 327

SKORZYSTAJ ZE SPECJALNEJ CENY:

1700zł ❗

Cena klasyczna: 2100zł

#instytutbezstresu #bezstresu #antystresosfera #stres #mama #pakiet #mamabezstresu #macierzyństwo #dzieci #miłość #rodzic #rodzice #zmęczenie #relaks #pomoc #wsparcie #mindfulness #psychologia #dietetyka #analiza #masaż #zbieg #odnowabiologiczna #wodoroterapia #drenażlimfatyczny