Telefon ZADZWOŃ +48 730 990 327
Flaga EU Umów wizytę
LinkedIn Facebook Instagram
Flaga EU

Trwa nabór do grupowej terapii bezsenności (on-line)

Grupowa terapia bezsenności pomoże Ci, jeżeli zdarza Ci się doświadczać części lub wszystkich z poniższych trudności:   

 

TERAPIA GRUPOWA BEZSENNOŚCI  

Bezsenność jest powszechnym zaburzeniem snu, które dotyka znaczną ilość osób na całym świecie. Poznawczo behawioralna terapia bezsenności CBT-I (Cognitive Behavioural Therapy for Insomnia) jest krótkoterminową terapią wskazywaną jako pierwszoplanowe leczenie bezsenności.  

Jest to skuteczne podejście, którego efektywność została udowodniona w wielu badaniach. Około 70-80% osób doświadcza poprawy z terapią CBT-I a pierwsze efekty zazwyczaj są odczuwane w pierwszych dwóch tygodniach.  

Terapia CBT-I stosuje metody behawioralne, związane ze zmianami zachowań wokół snu, dzięki którym powraca dobry, mocny sen i łatwe zasypianie. Poznawczy element tej terapii zajmuje się zmianą schematów myślenia wokół snu. Terapia CBT-I to także psychoedukacja dotycząca snu oraz nauka regulowania własnego napięcia i radzenia sobie ze stresem. 

 

Korzyści terapii grupowej bezsenności  

Efekty  

 

Przebieg 

Terapia grupowa bezsenności to 7 tygodniowy program terapeutyczny. Spotkania odbywają się co tydzień z wyjątkiem drugiego tygodnia, kiedy widzimy się dwa razy. Łącznie odbywa się 8 spotkań. 

 

Wszystkie spotkania odbywają się przez platformę online w małej grupie 4-6 osobowej. Spotkania trwają półtorej godziny.  

 

TERMINY SPOTKAŃ GRUPOWYCH – zostaną ustalone po skompletowaniu grupy  

 

Miejsce spotkań  

Platforma spotkań online  

Wszystkie spotkania odbywają się w formie zdalnej.  

 

Koszt 

Koszt 8 spotkań to 800 zł.  

 

Warunki uczestnictwa:  

Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w grupowej terapii bezsenności online wypełnił formularz zgłoszeniowy. Po przyjęciu formularza, skontaktujemy się z Tobą, aby umówić bezpłatną wstępną konsultację z terapeutką.