Telefon ZADZWOŃ +48 730 990 327
Umów wizytę
LinkedIn Facebook Instagram

Leczenie stresu – Warszawa

Odczuwasz dyskomfort, napięcie, Twój organizm jest w stanie ciągłej gotowości i czujności, towarzyszy Ci złe samopoczucie, a każda, nawet zwyczajna czynność wywołuje u Ciebie nerwowość? Jeżeli nie jesteś odporny na stres i chcesz to zmienić – dla dobra swojego oraz swoich bliskich, możesz skorzystać z leczenia stresu w Warszawie.

W naszej Instytucji BezStresu odbywa się to z wykorzystaniem wielu sprawdzonych metod terapeutycznych, pod czujnym okiem ekspertów. Są oni gotowi nieść Ci potrzebne wsparcie, zarówno podczas spotkań indywidualnych, jak i grupowych, także w ramach innowacyjnych, autorskich terapii holistycznych. Bazują one na potencjale medycyny, psychoterapii, fizjoterapii, dietetyki, a także nowych technologii.

Na czym polega leczenie stresu?

Często błędnie zakładamy, że stresujemy się i „taka nasza natura”. Ewentualnie podejmujemy próby pracy nad sobą, ale szybko się nudzimy i porzucamy je, wracając do starych nawyków oraz zachowań. Tymczasem można skorzystać ze specjalistycznej pomocy i leczenia stresu pod okiem psychoterapeutów z Instytutu BezStresu. Naszym pacjentom proponujemy dwa rodzaje ofert – indywidualną oraz grupową. W ramach tej pierwszej możesz zdecydować się na jeden z trzech pakietów:

Cały Ten Stres 6 miesięcy,
Cały Ten Stres 9 miesięcy,
Stres w zmianie 4 miesiące.

Zainwestuj swój czas, a jesteśmy pewni, że będzie on dla Ciebie owocny i przyniesie dobre, odczuwalne długofalowo efekty. Nie tylko doraźnie, ale też w przyszłości będziesz potrafił radzić sobie z napięciem i stresem w życiu prywatnym czy zawodowym. Umożliwią Ci to narzędzia, w które Cię wyposażymy. A wszystko to odbędzie się w indywidualny i maksymalnie spersonalizowany sposób, po postawieniu diagnozy i pod kątem Twoich problemów oraz potrzeb.

Wielokierunkowe wsparcie w walce ze stresem

W naszym Instytucie do problemu stresu podchodzimy w sposób holistyczny. Sięgamy po to, co najlepsze z medycyny, psychologii, neuropsychologii, mindfulness, fizjoterapii i terapii manualnej, dietetyki oraz odnowy biologicznej. Programy poprawy zdrowia dzięki nim są naprawdę kompleksowe, a także dopasowane do Ciebie pod względem kolejności czy intensywności zabiegów. Zalicza się do nich m.in. psychoterapia, zajęcia aktywizujące ciało, zajęcia z uważności, tlenoterapia, światłoterapia. Tak duża różnorodność oraz bogactwo oferty, innowacyjne podejście i tradycyjne metody pracy z pacjentami to szansa na realną poprawę stanu zdrowia i samopoczucia. Umów się na konsultację.
Finansowanie i płatności ratalne MediRaty


Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Rejestracją lub skorzystanie z poniższego kalkulatora.

MediRaty


MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację telefoniczną pod nr 22 26 68 370 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).