Telefon ZADZWOŃ +48 730 990 327
Umów wizytę
LinkedIn Facebook Instagram

Psycholog - Warszawa Centrum, Wola

Psycholog to specjalista zajmujący się badaniem i leczeniem problemów emocjonalnych, behawioralnych i psychicznych. Celem tego specjalisty jest pomaganie ludziom w poprawie ich jakości życia, radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami i rozwiązywaniu problemów emocjonalnych. W jaki sposób? Poprzez obserwację pacjenta, wywiad z nim i poznanie historii jego choroby oraz osobistych doświadczeń środowiskowych, zawodowych, społecznych.

Psycholog z Warszawy Centrum jest do Twojej dyspozycji, jeśli chcesz lepiej zrozumieć własne problemy i poznać mechanizmy ich rozwiązywania. Poprzez holistyczne podejście skupia się na wielu obszarach – to możliwe, bo w ramach Instytutu BezStresu działa nie tylko psycholog, ale też psychiatra, fizjoterapeuta czy dietetyk. Kompleksowo obejmą Cię oni opieką.

Kiedy i dlaczego skonsultować się z psychologiem?

Wiele osób decyduje się na konsultację z psychologiem, ponieważ czują się przytłoczone stresem, lękiem, zaburzeniami nastroju i innymi problemami emocjonalnymi. Psycholog może pomóc pacjentowi zrozumieć, a następnie poukładać myśli, znaleźć sposoby radzenia sobie z nimi, a także uodpornienia się na stres, który jest naszym codziennym towarzyszem.

Podczas terapii, psycholog będzie uważnie słuchać pacjenta i wspólnie z nim wypracowywać najlepsze rozwiązania. Może to obejmować ćwiczenia uważności, pracę nad relacjami i strategie radzenia sobie ze stresem, warsztaty z asertywności, umiejętności społecznych oraz komunikacyjnych.

Komu pomoże psycholog ze Śródmieścia?

Psychologowie z Instytutu BezStresu specjalizują się w różnych dziedzinach, choć głównie zajmują się terapią radzenia sobie ze stresem i kontrolowania swoich zachowań w trudnych, czasem ekstremalnych sytuacjach. Oprócz terapii indywidualnych możliwe jest uczęszczanie na:

terapię rodzinną,
terapię par,
terapię dzieci i młodzieży.

Mamy też specjalistyczne programy pomocy dla osób z zaburzeniami odżywiania czy uzależnieniami. Jeśli zgłosisz nam, na czym polega Twój problem, wiedz, że z maksymalnym zaangażowaniem oraz troską podejdziemy do niego i pomożemy Ci w dotarciu do źródła, a potem kolejno, krok po kroku przepracowania go i rozwiązania.

Warto pamiętać, że terapia może być czasami trudna, ale jest to inwestycja w swoje zdrowie emocjonalne i dobre samopoczucie. Wiele osób, które poddały się terapii, zauważa znaczącą poprawę swojego stanu emocjonalnego i jakości życia. W razie jakichkolwiek pytań zawsze możesz skonsultować się z naszym psychologiem, a następnie umówić się na niezobowiązującą konsultację.
Finansowanie i płatności ratalne MediRaty


Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Rejestracją lub skorzystanie z poniższego kalkulatora.

MediRaty


MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację telefoniczną pod nr 22 26 68 370 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).