Doktor psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Studia magisterskie ukończyła w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, specjalizując się w neuropsychologii oraz psychologii klinicznej.
Absolwentka studiów podyplomowych z Interwencji Kryzysowej i Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Specjalistka w dziedzinie Uważności i Współczucia, zgodnie z podejściem Mindfulness.
Od wielu lat zajmuje się interwencją kryzysową, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym osób zmagających się z życiowymi trudnościami oraz przewlekłymi chorobami i stresem. Ma duże doświadczenie w pracy z osobami z grupy LGBTQIAPK oraz cierpiącymi kobietami w zakresie akceptacji i wspierania poczucia własnej wartości, motywując do zmian niosących więcej harmonii i opanowania.
Doświadczenie zawodowe rozwijała jako psycholog w Poradni Profilaktyczno – Leczniczej Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie oraz jako doradca w punkcie anonimowego testowania w kierunku HIV i innych chorób przenoszonych droga płciową. Wieloletnią aktywność w multidyscyplinarnym zespole wykorzystuje również w pracy naukowej i szkoleniowej.