Telefon ZADZWOŃ +48 730 990 327
Flaga EU Umów wizytę
LinkedIn Facebook Instagram
Flaga EU

mgr Magdalena
Zdrodowska

psycholożka, terapeutka EMDR, interwentka kryzysowa

Wykształcenie:
Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Humanistycznym SWPS ze specjalnością: psychologia kliniczna i zdrowia. Ponadto, zrealizowała szkolenie podstawowe na poziomie I i II w zakresie EMDR Europe (z angielskiego – Eye Movement Desensitization and Reprocesing), którą ponad 30 lat temu zapoczątkowały obserwacje i badania przeprowadzone przez Francine Shapiro.

Ukoczyła studia psychotraumatologii w Collegium Humanum, jak również CISM – Individual Crisis Intervention and Peer Support.

Swoje kompetencje zawodowe w zakresie interwencji kryzysowej opiera na wyksztaceniu i doświadczeniu płynącego z Studium Poradnictwa Psychologicznego i Interwencji Kryzysowej w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP II stopnia.

Jest również coachem, co potwierdza Szkolenie ICC- I stopnia – International Coaching Commu

Praca zawodowa:
W swojej pracy stara się nieustannie dbać o rozwój osobisty i podnoszenie kwalifikacji zawodowych, uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach. Uznając zasady etyczne swojego zawodu, regularnie korzysta z superwizji.

W Instytucie BezStresu pracuje przede wszystkim z osobami, które:

Doskonalenie zawodowe i doświadczenie:

Prywatnie:
Mama nastolatka; lubiąca domowe zacisze wśród przeczytanych i tych czekających na wyczytanie książek; pasją jest żeglowanie.