Telefon ZADZWOŃ +48 730 990 327
Flaga EU Umów wizytę
LinkedIn Facebook Instagram
Flaga EU

mgr Marzena
Piotrowska

psycholożka, psychoterapeutka, psychoterapeutka dzieci i młodzieży

Wykształcenie:

Ukończyła Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych SWPS. Psychoterapeutka w trakcie certyfikacji w 4-letniej Szkole Psychoterapii.

Ukończyła szkolenia z zakresu psychopatologii oraz technik pracy z terapeutycznej w ramach 4-letniej Szkoły Psychoterapii.Uczestniczy w licznych szkoleniach, kursach i warsztatach, m.in. z zakresu psychoterapii dzieci i młodzieży, przeciwdziałania przemocy w rodzinie, interwencji kryzysowej.

Jest także absolwentką studiów podyplomowych „Ocena i rozwój pracowników” i Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii.

Praca zawodowa:

Jest pasjonatem ludzi. Z przyjemnością pomaga w dokonywaniu dobrych wyborów zawodowych i rozwojowych. Uważa za wyzwanie i przyjemność w tworzeniu powiązań między ludźmi a ścieżkami rozwoju, które najlepiej do nich pasują. Stara się, aby rozwój był pozytywnym doświadczeniem.

Charakteryzuje ją empatia, otwartość na drugiego człowieka i optymistyczne nastawienie nawet do najtrudniejszych sytuacji.

Pracuje w ujęciu integratywnym, łącząc doświadczenia głównych nurtów psychoterapii i dopasowując wybór metody do problemu i cierpienia, z jakim mierzy się pacjent.
Pracuje pod stałą superwizją.

W Instytucie BezStresu głownymi obszarami pracy są psychoterapia indywidualna dzieci (od lat 7-8), młodzieży i dorosłych, w takim m.in. zakresie, jak:

Pracuje także w języku angielskim.