Telefon ZADZWOŃ +48 730 990 327
Flaga EU Umów wizytę
LinkedIn Facebook Instagram
Flaga EU

mgr Elżbieta
Włodarska

psycholożka, neuropsycholożka, terapeutka VR

Psycholożka, neuropsycholożka z 18-letnim doświadczeniem w pracy klinicznej z osobami ze schorzeniami neurologicznymi – po udarach i urazach mózgu, ze stwardnieniem rozsianym, w śpiączce i w stanie minimalnej świadomości, Choroba Parkinsona, Chorobą Alzheimera. Entuzjastka metodyki Montessori Senior.

Wykształcenie:
Absolwentka wydziału Społecznej Psychologii Klinicznej Uniwersytetu SWPS. Wiedzę z zakresu neuropsychologii pogłębiała w ramach Studiów Kwalifikacyjnych w Zakresie Neuropsychologii Klinicznej Uniwersytetu Marii – Curie Skłodowskiej a następnie w ramach szkolenia specjalizacyjnego z neuropsychologii klinicznej realizowanego przez Szpital Neuropsychiatryczny im. prof. M. Kaczyńskiego w Lublinie. Uczestniczyła w licznych szkoleniach doskonaląc swoją wiedzę z zakresu diagnostyki procesów otępiennych oraz metod terapeutycznych. W ramach swojej praktyki klinicznej współtworzyła programy terapeutyczne dla pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi i demencją oraz prowadziła szkolenia wewnętrzne dla personelu medycznego z zakresu efektywnej komunikacji i opieki nad osobami z demencją. Rozwija własny projekt – autorski program ćwiczeń terapeutycznych w Wirtualnej Rzeczywistości.

Praca zawodowa
Doświadczenie kliniczne zdobyła pracując w Szpitalu Rehabilitacji Neurologicznej Uzdrowiska Konstancin – Zdrój oraz prywatnych placówkach świadczących usługi rehabilitacyjne – Ostrowia i Centrum Origin Otwock, gdzie prowadziła diagnozę i terapię funkcji poznawczych, poradnię zaburzeń pamięci oraz udzielała wsparcia psychologicznego rodzinom i opiekunom osób ze schorzeniami neurologicznymi.

W Instytucie BezStresu zajmuje się: