Telefon ZADZWOŃ +48 730 990 327
Flaga EU Umów wizytę
LinkedIn Facebook Instagram
Flaga EU

mgr Izabela
Pakuła

psycholożka, coach

Magister psychologii o specjalności psychologia pracy i organizacji oraz filologii polskiej o specjalności komunikacja społeczna. Oba kierunki ukończyła na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Jest również absolwentką czteroletnich Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz ma otwarty przewód doktorski.

Ukończyła także certyfikowaną Szkołę Trenerów Umiejętności Miękkich Metrum oraz jestem absolwentką akredytowanego kursu Coachingu ICF ACSTH w szkole coachingu Coaching Ways.

Odbyła liczne staże naukowe m.in. na Uniwersytecie w Padwie, Uniwersytecie w Genui, Uniwersytecie w Sassari oraz na Uniwersytecie w Toronto. Pracowała w poradni z klientami dorosłymi oraz młodzieżą. Z ramienia fundacji ADRA prowadziła grupy wsparcia dla dorosłych. Brała udział w interdyscyplinarnych konferencjach naukowych oraz w szkoleniach psychoterapeutycznych w Polskim Instytucie Ericksonowskim.. Do jej zainteresowań naukowych należy psychosomatyka, psychologia zdrowia, psychologia jakości życia oraz psychologia pozytywna. W stopniu biegłym posługuje się językiem angielskim oraz włoskim.

Oferuje life coaching, coaching kariery oraz konsultacje psychologiczne. Zarówno coaching jak i konsultacje psychologiczne mogą odbywać się w formie online jak i stacjonarnie.

W pracy psychologicznej koncentruje się na takich obszarach, jak:

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe w różnych branżach i krajach. Mieszkała i pracowała kilka lat między innymi we Włoszech i Kanadzie. Poznała rzeczywistość pracy w dużej korporacji, pracę dla sektora pozarządowego oraz rzeczywistość prowadzenia własnej firmy.

Wychodzi z założenia, że warto czerpać z życia jak najwięcej i w pełni wykorzystać swój potencjał. Pracuje w zgodzie z założeniami psychologii pozytywnej, która skupia się na zasobach oraz na tym, jak każdy z nas może wykorzystać swoją niepowtarzalność. Pracuje tu i teraz, aby budować lepszą przyszłość.

Interesuje się psychosomatyką, tym, jak zdrowy styl życia i zdrowe przekonania wpływają na naszą psychikę i samopoczucie. Uprawia regularnie sport, dużo chodzi po górach, medytuje i ćwiczy jogę. Zaprasza wszystkich, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu – na lepsze!