Wykształcenie
Jestem psychologiem w trakcie całościowego kształcenia psychoterapeutycznego w Akademii Psychoterapii InterEgo oraz absolwentką psychologii o specjalności klinicznej na Uniwersytecie SWPS.
Doświadczenie
Swoje doświadczenie rozwijałam podczas stażu psychologicznego w Instytucie BezStresu oraz wolontariatu na dziecięcym zamkniętym oddziale psychiatrycznym Dziecięcego Szpitala WUM i oddziale zamkniętym dla dzieci i młodzieży w IPiN.
W pracy z dziećmi i młodzieżą stawiam na uważność, bezpieczeństwo i budowanie relacji opartej na zaufaniu. Łączę wiedzę psychologiczną z doświadczeniem zdobytym w środowiskach wymagających dobrej organizacji, odporności na stres i umiejętności współpracy z zespołem.
Jestem szczególnie wrażliwa na potrzeby młodych osób mierzących się z trudnościami emocjonalnymi, napięciem, kryzysami rozwojowymi oraz problemami w relacjach. W swojej pracy wykorzystuję także doświadczenie związane z jogą, medytacją i relaksacją, co wspiera podejście skoncentrowane na regulacji emocji i dobrostanie.
W Instytucie BezStresu pracuję z dziećmi oraz ich rodzicami i nastolatkami: