Telefon ZADZWOŃ +48 730 990 327
Flaga EU Umów wizytę
LinkedIn Facebook Instagram
Flaga EU

mgr Tomasz
Majewski

psycholog, psychoonkolog

Wykształcenie:

Absolwent pięcioletnich, jednolitych studiów magisterskich na Uniwersytecie Humanistycznym SWPS na wydziale psychologii w języku angielskim (social psychology in english).

Ukończył również studia podyplomowe z zakresu psychoonkologii. Staż kliniczny odbywał między innymi w Hospicjum dla dzieci im. Małego Księcia w Lublinie.

Doświadczenie zawodowe:

Swoje zawodowe doświadczenie wzbogacił i nadal rozwija w zakresie interwencji kryzysowej oraz wsparcia psychologicznego podczas kilkuletniej pracy w prywatnej poradni psychologiczno-pedagogicznej w Kutnie i Łowiczu. Obecnie rozwija swój warsztat jako psycholog dzieci i młodzieży w poradni w Warszawie.

W Instytucie BezStresu zajmuje się wsparciem psychologicznym pacjentów onkologicznych oraz ich rodzin. Pracuje także w obszarze pomocy psychologicznej z dziećmi i młodzieżą w wieku szkolnym i lidealnym. Pomaga osobom w kryzysie, z zaburzeniami lękowymi, jak również niepotrafiącymi poradzić sobie z natłokiem myśli i prokrastynacją.

Wspiera rodziny psychoedukacją dot. psychologii rozwoju.

Pracuje w języku polskim i języku angielskim.

Poza psychologią jego zainteresowaniami są kultura orientu, historia (zwłaszcza starożytność oraz XIX i XX wiek ), oraz sztuki walki. Obecnie z pasją trenuje Koreańskie Karate Tang Soo Do.