Telefon ZADZWOŃ +48 730 990 327
Flaga EU Umów wizytę
LinkedIn Facebook Instagram
Flaga EU

Monika Zientek

Psycholog i psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

Wykształcenie
Ukończyła psychologię ze specjalnością: psychologia kliniczna i zdrowia na SWPS Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny z siedzibą w Warszawie. Psychoterapeutka w trakcie całościowego czteroletniego i akredytowanego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ukończyła Studium Dialogu Motywującego prowadzonego przez Polski Instytut Dialogu Motywującego.

Praca zawodowa:
Pomagam w takich sytuacjach jak:

Doskonalenie zawodowe i doświadczenie:
Swoją pracę poddaje superwizji oraz regularnie uczestniczy w szkoleniach prowadzonych przez instytucje rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Od ponad 12 lat udziela wsparcia osobom chorującym przewlekle oraz ich najbliższym. Jest związana z pomocą osobom chorym na zapalne choroby tkanki łącznej. Prowadzi program terapeutyczny poświęcony radzeniu sobie z przewlekłym bólem opartym na zasadach terapii poznawczo-behawioralnej. Jest to uzupełnienie terapii medycznej.

Bliski jest jej obszar związany z przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie. Była konsultantką w całodobowym Ogólnopolskim Pogotowiu dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” oraz trenerką spotkań informacyjno-edukacyjnych o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Ukończyła Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie I stopień.