Telefon ZADZWOŃ +48 730 990 327
Flaga EU Umów wizytę
LinkedIn Facebook Instagram
Flaga EU

mgr Roberta Czarnecka

terapeutka EMDR, TRE® provider, praktyk NARM®

Wykształcenie:
Ukończyła Pedagogikę na Uniwersytecie Wrocławskim, obroną pracy magisterskiej na bazie badań w obszarze Kultury Organizacji. Ukończyła terapię zajęciową we Wrocławskim Instytucie Kształcenia Ustawicznego Nauczycieli i Studiów Edukacyjnych. Pasjonują ją procesy uczenia się i oduczania – zmian w obszarach nawyków, baz pojęciowych, transformacji przestarzałych schematów myślenia i działania w takie które są skuteczne dla danej osoby.
Zrealizowała szkolenie podstawowe 1i2 poziomu EMDR Europe, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo EMDR (Eye Movement Desentization and Reprocessing), zorientowanym na pomoc w przetworzeniu obciążających wspomnień i nieadekwatnych do obecnych sytuacji sposobów reakcji.
Ukończyła kurs dla terapeutów w podejściu NARM® (NeuroAffective Relation Model) – z zakresu pracy z wczesną traumą relacyjną zakończone uzyskaniem certyfikatu Praktyk NARM®, oraz liczne szkolenia w Instytucie Ericksonowskim – jest to podejście oparte na uruchamianiu i budowaniu zasobów danej osoby.
Jest również Providerką TRE®(Tension Release Exercises) – metody pracy z ciałem którą stworzył dr. David Berceli obserwując osoby doświadczające stresu pourazowego.

Praca zawodowa:
W swojej pracy dba o rozwój osobisty i podnoszenie kwalifikacji, uczestnicząc w uważnie dobranych kursach, szkoleniach i warsztatach. Regularnie korzysta z superwizji, przykłada dużą wagę do poufności powierzanych jej informacji i etyki zawodu.
W Minds of Hope | Instytut BezStresu pracuje przede wszystkim z osobami, które:

Doskonalenie zawodowe i doświadczenie: