Telefon ZADZWOŃ +48 730 990 327
Flaga EU Umów wizytę
LinkedIn Facebook Instagram
Flaga EU

Fizjoterapia, terapia manualna

O fizjoterapii i terapii manualnej

Głównymi zadaniami fizjoterapii jest utrzymanie, rozwijanie i przywracanie zdolności ruchowych. Ponadto duży nacisk kładzie się na niwelowanie bólu. Rozpoczęcie pracy z Pacjentem wiąże się z dokładnym wywiadem i współpracą z innymi specjalistami. Terapeuci pracują z użyciem wielu narzędzi, takimi jak masaż tkanek głębokich, masaż powięziowy, igłoterapia, terapia ruchem i wiele innych. Jednym z podstawowych obowiązków fizjoterapeuty jest edukacja Pacjenta, nauka prawidłowej postawy i pokazanie co zrobić, aby nauczyć się żyć w prawidłowych wzorcach ruchowych.
Fizjoterapia odbywa się indywidualnie (terapia manualna, ćwiczenia ruchowe) lub grupowo (ćwiczenia ruchowe). Może być prowadzona przez całe życie, od niemowlęcia do seniora.


Umów się na wizytę!

Umów wizytę


Finansowanie i płatności ratalne MediRaty


Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Rejestracją lub skorzystanie z poniższego kalkulatora.

MediRaty


MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację telefoniczną pod nr 22 26 68 370 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).