Telefon ZADZWOŃ +48 730 990 327
Umów wizytę
LinkedIn Facebook Instagram

Wykwalifikowany neuropsycholog w Warszawie – Wola, Śródmieście

Kiedy występują podejrzenia, co do nieprawidłowego funkcjonowania mózgu konieczne może być odwiedzenie specjalisty, jakim jest neuropsycholog. To lekarz, który wykonuje badania neuropsychologiczne, aby ustalić źródło zaburzeń i problemów zdrowotnych, a potem zaplanować terapię. Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w Warszawie, szczególnie w dzielnicy Wola? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego neuropsychologa.

Czym jest neuropsychologia?

Neuropsychologia to dziedzina nauki na styku psychologii i neurologii. Skupia się na badaniu relacji między zachowaniem człowieka a funkcjonowaniem jego mózgu. Specjaliści w tej dziedzinie badają, jak różne uszkodzenia mózgu wpływają na funkcje poznawcze, emocjonalne i zachowanie.

Dla kogo jest nasza usługa?

Jeśli doświadczasz problemów z pamięcią, uwagą, funkcjami językowymi, percepcją czy innymi umiejętnościami poznawczymi, rozważ wizytę u neuropsychologa. Pomoc neuropsychologa jest także nieoceniona dla osób po urazach głowy, udarach, w chorobach neurodegeneracyjnych, po przechorowaniu COVID-19 oraz dla tych, którzy podejrzewają u siebie zaburzenia związane z funkcjonowaniem mózgu. Jeśli nie jesteś pewien, do jakiego specjalisty się udać, zacznij od konsultacji internistycznej lub od lekarza medycyny stylu życia. Lekarz pokieruje Cię dalej.

Nasza oferta – co może dla Ciebie zrobić neuropsycholog?

Dostarczamy kompleksowe usługi lecznicze, a nasz neuropsycholog ma doświadczenie i kwalifikacje pozwalające na poprowadzenie pacjenta od diagnozy, po terapię. Zajmuje się jednak nie tylko samym chorym, ale też jego bliskimi, ułatwiając rodzinom odnalezienie się w chorobie i wspólną walkę z jej następstwami. W zakresie naszych kompetencji leży: • diagnostyka neuropsychologiczna – to kompleksowe badanie, które pozwala na ocenę różnych funkcji poznawczych, takich jak pamięć, uwaga, funkcje językowe, funkcje wykonawcze i wiele innych, • terapia neuropsychologiczna – dostosowywana indywidualnie do potrzeb pacjenta, koncentruje się na odbudowie umiejętności poznawczych lub nauczaniu strategii radzenia sobie z istniejącymi trudnościami. • konsultacje dla rodzin – pomoc dla bliskich osób z zaburzeniami neuropsychologicznymi, porady jak radzić sobie w codziennym życiu, wsparcie w trudnych chwilach, • warsztaty i szkolenia – regularnie organizujemy warsztaty dla pacjentów, ich rodzin, a także dla specjalistów zainteresowanych neuropsychologią.

Dlaczego my? Wybierz zaangażowanego i doświadczonego neuropsychologa

Nasz zespół wykwalifikowanych neuropsychologów ma wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. Uczestniczymy w licznych szkoleniach, konferencjach, dzięki czemu nasza wiedza jest zawsze aktualna. Każdy pacjent jest dla nas ważny. Skupiamy się na dokładnym zrozumieniu Twoich potrzeb i dostosowaniu terapii do konkretnego przypadku. Indywidualne podejście oznacza też starannie dobrane, nowoczesne metody leczenia, bazujące na najnowszych badaniach i innowacjach. Dokładamy wszelkich starań, aby pacjenci naszego gabinetu czuli się komfortowo i bezpiecznie. Jesteśmy dyskretni i skuteczni, zapewniamy wsparcie pacjentowi i jego rodzinie na każdym etapie terapii.

Jak się z nami skontaktować? Umów wizytę u neuropsychologa (Warszawa Wola i Śródmieście)

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Zachęcamy także do odwiedzenia nas osobiście, aby poznać nasz zespół i porozmawiać o swoich spostrzeżeniach, obawach. Nasze gabinety neuropsychologiczne znajdują się w sercu Warszawy, gdzie łatwo dotrzeć różnymi środkami transportu.
Finansowanie i płatności ratalne MediRaty


Szanowny Pacjencie,

informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Rejestracją lub skorzystanie z poniższego kalkulatora.

MediRaty


MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację telefoniczną pod nr 22 26 68 370 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).