Telefon ZADZWOŃ +48 730 990 327
Umów wizytę
LinkedIn Facebook Instagram

Współczesny świat pędzi bardzo szybko, a my zmuszeni jesteśmy dotrzymać mu kroku. Jednak nie pozostaje to bez znaczenia dla naszego zdrowia i samopoczucia – możemy odczuwać stres, podenerwowanie, napięcie. Stres towarzyszy też konkretnym sytuacjom w życiu prywatnym i zawodowym. Jego obecność nie jest niczym złym, dopóki nie przejmuje nad nami kontroli i nie utrudnia nam normalnego funkcjonowania. Wtedy warto poszukać pomocy. Jednym z miejsc, które zajmuje się holistycznym podejściem do leczenia stresu jest nasze centrum zdrowia w Warszawie – Instytut BezStresu.

JAK POMAGAMY W INSTYTUCIE BEZSTRESU W WARSZAWIE?

Instytut powstał z myślą o osobach, które poprzez pracę nad sobą i holistyczne podejście do potrzeb ciała oraz ducha, chcą odzyskać równowagę i poprawić jakość swojego życia, komfort funkcjonowania w społeczeństwie. To możliwe za sprawą indywidualnie dobranych terapii, które poprzedzają – kompleksowa diagnostyka oraz konsultacje psychologiczne, medyczne, fizjoterapeutyczne i dietetyczne.

DLACZEGO WARTO ODWIEDZIĆ INSTYTUT BEZSTRESU?

Nasza placówka zdrowia jest inna niż pozostałe w Warszawie. Jej działanie jest ukierunkowane na niesienie pomocy osobom, które cierpią z powodu przewlekłego stresu, odczuwają pogorszenie jakości życia przez stres, a także jego negatywne skutki dla swojego zdrowia.
Nie tylko pomagamy doraźnie, lecz przede wszystkim wyposażamy naszych pacjentów w narzędzia, techniki pozwalające na radzenie sobie ze stresem także po zakończeniu terapii. Ta odbywa się w systemie dziennym, co oznacza brak konieczności brania urlopu czy rewolucji w życiu rodzinnym – spotkania z naszymi specjalistami pogodzisz ze swoim grafikiem.