Telefon ZADZWOŃ +48 730 990 327
Flaga EU Umów wizytę
LinkedIn Facebook Instagram
Flaga EU

mgr Aleksandra Jarosz

psycholożka, coach

Wykształcenie:
Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, realizując wymiany międzynarodowe w Wielkiej Brytanii i na Filipinach (odpowiednio Leeds Metropolitan University oraz Ateneo de Manila University). Odbyła staż naukowy w zakresie zaburzeń afektywnych na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Oksfordzkiego.

Ukończyła Szkołę Coachów Grupy TROP w Warszawie, pierwszy stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, odbyła szkolenia min. z Dialogu Motywującego, MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction), podstawy pracy z osobami w spektrum autyzmu.

Praca zawodowa i doświadczenie:
Prowadzi indywidualne oraz grupowe sesje coachingowe, warsztaty i szkolenia, skupiając się na zagadnieniach wokół dobrobytu, szczególnie w miejscu pracy. Jej zainteresowania obejmują przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu, budowanie asertywności, szukanie równowagi. Posiada doświadczenie w pracy z młodzieżą i młodymi dorosłymi, wspierając w wyborze ścieżki edukacyjnej czy zawodowej. Prowadzi liczne webinary, dzieląc się wiedzą psychologiczną i zachęcając do dbania o zdrowie psychiczne.

Oprócz pracy psychologicznej i coachingowej, posiada 5 letnie doświadczenie w doradztwie HR-owym, pracując dla klientów w Polsce i zagranicą. Ponad 4 lata pracowała także z zaawansowaną technologią (w korporacyjnym i startupowym środowisku), współtworząc aplikacje wspierające dbanie o dobrostan psychiczny pracowników.

Pracuje z osobami, które:

Pracuje z dorosłymi i młodzieżą, prowadząc spotkania w języku polskim i angielskim.

Prywatnie:
Wielka fanka gór i oceanów, praktyczka uważności oraz sportów (kitesurfingu, surfingu, muay thai), podróżniczka.