Telefon ZADZWOŃ +48 730 990 327
Flaga EU Umów wizytę
LinkedIn Facebook Instagram
Flaga EU

mgr Magdalena Piórkowska

neuropsycholożka, psychotraumatolożka, terapeutka brainspotting

Wykształcenie:
Na Uniwersytecie Łódzkim ukończyła psychologię, specjalność zdrowia i kliniczna. Później szkolenia podyplomowe – diagnozę i rehabilitację neuropsychologiczną na UMCS i psychotraumatologię na SWPS w Warszawie. Obecnie zgłębia tajniki psychoterapii w Instytucie Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal.
Dodatkowo brała udział w szkoleniach z obsługi EEG, ukończyła I stopień szkolenia z EEG biofeedback, terapii z zastosowaniem przezczaszkowej stymulacji magnetycznej (TMS) oraz technik neurodoświadczeniowych – brainspotting (I i III faza) czy EMDR (protokół „ASSYST”).

Praca zawodowa:
Zajmuje się diagnozą neuropsychologiczną – doświadczenie zdobywała pracując w badaniach klinicznych z osobami chorującymi na choroby otępienne, stwardnienie rozsiane i stwardnienie zanikowe boczne. Prowadziła terapię z użyciem TMS w przypadku osób borykających się z zaburzeniami nastroju i OCD. Oprócz tego prowadzi terapię skutków traumy, bazując na nurcie psychodynamicznym z włączaniem brainspottingu. Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Pracuje z osobami dorosłymi, które chcą poznać lepiej funkcjonowanie swojego umysłu i dokonać zmian.