Telefon ZADZWOŃ +48 730 990 327
Flaga EU Umów wizytę
LinkedIn Facebook Instagram
Flaga EU

mgr Magdalena
Sabała da Silva

psycholożka, psychoterapeutka integratywna dorosłych i par,
interwentka kryzysowa, psychotraumatolożka, terapeutka EMDR, life coach

Wyksztalcenie
Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie Humanistycznym SWPS w Warszawie, ze specjalnością: psychologia kliniczna. Jest też absolwentką Studiów Filologicznych na Uniwersytecie PUC-Rio, UERJ w Rio de Janeiro, na Uniwersytecie Warszawskim, Europeistyki na Uniwersytecie w Lizbonie i studiow podyplomowych z Zarzadzania Zasobami Ludzkimi na SGH.

Ukończyła czteroletnią Szkołę Psychoterapii w nurcie integratywnym / humanistyczno-doświadczeniowym w Ośrodku Pomocy Psychologicznej INTRA (rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne (PTP) i przygotowującym do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego). Ośrodek ten jest zrzeszony w WAPCEPC – World Association for Person Centered & Experiential Psychotherapy & Counselling.

Ponadto, zrealizowała certyfikowane szkolenia specjalistyczne w:

Praca zawodowa:
W terapii kieruje się holistycznym podejściem do człowieka.
Miała przywilej kształcić się, pracować i rozwijać swoje umiejętności w środowisku międzykulturowym (ponad 15 lat mieszkając za granicą). Ma 15-letnie doświadczenie w korporacji.
Pracuje z osobami, które odczuwają potrzebę samorozwoju, doświadczają stanów obniżonego nastroju, wypalenia zawodowego, trudności w kontaktach interpersonalnych, w radzeniu sobie z lękami i stresem.
Oferuje pomoc osobom potrzebującym wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, mającym zaniżone poczucie własnej wartości, odczuwającym trudności w życiu osobistym i zawodowym.
Pomaga parom w kryzysie. Pracuje z osobami LGBTQiA, osobami wykluczonymi / zagrożonymi wykluczeniem, po doświadczeniach traumatycznych, z uchodźcami, z osobami na emigracji, z innych krajów, innych kultur.

Doskonalenie zawodowe i doświadczenie:
Doświadczenie terapeutyczne zdobywała m.in. podczas praktyk klinicznych na:

Przynależy m. in. do:

Swoją pracę poddaje stałej superwizji indywidualnej u certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, ponadto superwizji grupowej w Polsce i za granicą.
Uczestniczy w konferencjach naukowych i szkoleniach z zakresu psychoterapii w kraju i na świecie. Pracuje zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego PTP.
Pracuje z:

Pracuje w języku polskim i w 4 innych językach:

Prywatnie:
Uwielbia podróże, dobre kino, muzykę relaksacyjną, medytację, szachy, sztukę i tango argentyńskie