Telefon ZADZWOŃ +48 730 990 327
Flaga EU Umów wizytę
LinkedIn Facebook Instagram
Flaga EU

mgr Małgorzata
Słonawska

psycholożka, psychoterapeutka poznawczo-behawioralna

Wykształcenie:
Ukończyła magisterskie studia psychologiczne na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, ukończyła także podyplomowe studia z zakresu Zarzadzania Zasobami Ludzkimi na WSPiA oraz Agaile Leadership na SWPS. Jest także psychoterapeutką w trakcie całościowego szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym połączonym z terapią schematów w Szkole Psychoterapii – Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie.
W pracy terapeutycznej charakteryzuje się uważnością (ukończyła warsztat medytacji i oddechu The Art of Living), którą włącza praktycznie w swoje życie i holistyczną pracę terapeutyczną z człowiekiem. Wychodzi z założenia, że osiągnięcie równowagi psychicznej jest możliwe dzięki harmonijnej integracji umysłu, emocji i ciała.

Praca zawodowa:
Doświadczenia w pracy z klientem oraz praca własna dały jej pewność, że nie ma jednej techniki ani metody, która byłaby najwłaściwsza dla każdego, gdyż każdy z nas jest wyjątkowy. Dlatego w pracy terapeutycznej uważnie dopasowuje styl pracy do danej osoby, zgłaszanych przez nią problemów, trudności i potrzeb. Uwielbia pracę z ludźmi w każdym aspekcie, dlatego tylko kiedy może poszerza swój warsztat psychoterapeutyczny.

W Instytucie BezStresu prowadzę terapię indywidualną dorosłych m.in. z:

Bliskie są jej także wątpliwości, które mają młodzi ludzie w obszarach planowania nauki i kariery, czy wchodząc na rynek pracy, a także kształtowanie swojej tożsamości i tworzenie satysfakcjonujących relacji – lub po prostu akceptacja sytuacji.
Pracuję nie tylko psychoterapeutycznie, ale również udzielam doradztwa, wsparcia, konsultacji psychologicznych. Ponadto pracuję z klientami nad ich samorozwojem.

Doskonalenie zawodowe i doświadczenie:
Jako osoba będąca w biznesie kilkanaście lat – rozumie również potrzeby ludzi biznesu. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z różnymi typami pacjentów w badaniach klinicznych oraz z chorobami psychosomatycznymi.
Jest aktywną uczestniczką licznych szkoleń z obszaru psychoterapii, psychologii rozwoju i pomocy psychologicznej.

Prywatnie jest żoną i mamą, koneserką przyrody, fanką medytacji i pracy z oddechem. Relaksuje się medytując, jeżdżąc na rowerze i obserwując przyrodę.